Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Lokale użytkowe Boszkowo-Letnisko – na sprzedaż i na wynajem Boszkowo-Letnisko

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Lokal użytkowy, ul. Dominicka

Boszkowo-Letnisko,wielkopolskie

2 500 000 zł333,40 m² 7 498,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż obiekt, pełniący dotychczas funkcję restauracji wraz z dużym apartamentem na piętrze. Nieruchomość usytuowana jest na działce o całkowitej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Śniadeckich

Leszno(Boszkowo-Letnisko + 23 km)

45 zł/m²750 m² 33 750 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia reprezentacyjną nieruchomość z 2019 roku, o powierzchni 750 m2, zlokalizowaną w ścisłym centrum, na ulicy Śniadeckich w Lesznie. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²190 m² 5 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia pomieszczenia handlowo-magazynowe w Lesznie, przy ulicy Przemysłowej. opis nieruchomości: oferujemy do wynajęcia pomieszczenia handlowo-magazynowe w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Leszno

Zatorze,Leszno(Boszkowo-Letnisko + 23 km)

125 zł/m²12 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy położony na parterze budynku użyteczności publicznej w Lesznie. Lokal składa się z jednego dobrze doświetlonego pomieszczenia o powierzchni około 12 m2. Przeznaczenie:.

Szczegóły ogłoszenia

30,77 zł/m²130 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

DO wynajęcia od zaraz! W pełni wyposażony lokal, leszno - rynek 4000 zł netto marzysz O własnym klubie fitness? Masz gotowy biznes - bez inwestycji, bez czekania! W samym sercu Leszna - na.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Dworcowa

Śródmieście,Leszno(Boszkowo-Letnisko + 23 km)

25,01 zł/m²56,90 m² 1 423 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal handlowo-usługowy o pow. 56,90 m2 usytuowany na parterze budynku dworca pkp w Lesznie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Ruszczyca

Zatorze,Leszno(Boszkowo-Letnisko + 23 km)

869 000 zł94 m² 9 244,68 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 94 m , położona w Lesznie przy ul. Ruszczyca 15 (działka nr 273/8), stanowiąca lokal w zabudowie bliźniaczej z udziałem w gruncie.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane Leszno

Śródmieście,Leszno(Boszkowo-Letnisko + 23 km)

329 000 zł114 m² 2 885,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

[stylesheet-group="0"]{} body{margin:0;} button:-moz-focus-inner,input:-moz-focus-inner{border:0;padding:0;} html{-ms-text-size-adjust:100%;-webkit-text-size-adjust:100%;-webkit-tap-hi

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Leszno

Przylesie,Leszno(Boszkowo-Letnisko + 23 km)

1 250 000 zł120 m² 10 416,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na sprzedaż segment dwupoziomowy o powierzchni 120m2.Nowo powstały budynek znajdujący się na terenie kompleksu biurowo magazynowego. Idealny lokal pod działalność usługową lub.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Sikorskiego

Nowe Miasto,Leszno(Boszkowo-Letnisko + 23 km)

1 965 000 zł2 656,88 m² 739,59 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Świętokrzyska 36, 00-116 Warszawa ogłasza przetarg pisemny nieograniczony nr III/2026 na sprzedaż praw do.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal gastronomiczny z parkingiem, ul. Dominicka

Boszkowo-Letnisko,wielkopolskie

4 300 000 zł1 930 m² 2 227,98 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą nową ofertą na sprzedaż świetnie prosperujący punkt gastronomiczny znajdujący się przy głównej ulicy, w miejscowości wypoczynkowej boszkowo,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij